Katılım Bankacılığı

Vakıf Katılım, Togg T10X için uygun maliyetli finansman desteğini açıkladıVakıf Katılım, Togg T10X satın almak isteyen müşterilerine özel finansman desteği paketini açıkladı.

Vakıf Katılım müşterileri, finansman desteği paketinden yüzde 0,99 kâr payı oranıyla faydalanabilecek.

Katılım finans sektörünün önemli oyuncularından Vakıf Katılım, fikri ve sınai mülkiyet hakları yüzde 100 Türkiye’ye ait olan küresel marka Togg’un T10X modelini satın almak isteyen müşterileri için özel finansman desteği paketi hazırladı. Vakıf Katılım’ın özel finansman desteği yüzde 0,99 kâr payı oranıyla sunulacak.

Çekiliş sonucu Togg T10X’i satın almaya hak kazanan müşteriler, Togg uygulaması Trumore üzerinden siparişlerinin hazırlandığını öğrenmelerini takiben Vakıf Katılım şubeleri üzerinden 36 ay vade ile finansman kullanabilecekler.

Vakıf Katılım müşterileri ayrıca, çok yakında şubeye gitmelerine gerek kalmadan dijital ortamda finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Böylece hızlı, kolay ve eş zamanlı olarak finansmana erişebilecekler.

Türkiye’nin kalkınması için birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket etmek gerektiğinin altını çizen Vakıf Katılım Genel Müdürü Osman Çelik “Vakıf Katılım olarak vatandaşlarımızın Togg T10X modeline en uygun finansal koşullarda sahip olabilmeleri için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye gayret ettik. 29 Ekim 2022’de banttan inen ilk akıllı cihazın hemen ardından verdiğimiz söz üzerine yüzde 0,99 kâr payı oranı ile çok özel bir finansman imkanı hazırladık. Finansman paketimizle Togg T10X modelini satın almak isteyen vatandaşlarımıza ödeme kolaylığı ve avantajı sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Togg’da olduğu gibi milli projeleri desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.Togg Araç Finansmanı Nedir?

Togg Dijital Araç Finansmanı, Togg akıllı cihazınıza 36 aya varan vade imkânıyla satın alma kolaylığı sağlayan dijital finansman ürünüdür.

İçeriği Nedir?

Üretimi tamamlanan ve siparişi hazır olan müşteriler Togg Dijital Araç Finansmanının avantajlı imkânlarından faydalanabilir.

TruMore uygulaması üzerinden dijital araç finansmanı seçeneğini seçerek Vakıf Katılım Mobil Şubeye yönlendirilir ve anında finansman işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Togg Dijital Araç Finansmanınızı tamamen Vakıf Katılım Mobil Şubeden kullanabilir herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Togg Araç Finansmanı Azami Kullandırım Tutarı ve Kâr Oranları
Togg ModeliAzami Finansman TutarıMaksimum Vade
T10X V1 RWD Standart Menzil476,500.00 TL36
T10X V2 RWD Standart Menzil527,500.00 TL36
T10X V2 RWD Uzun Menzil607,500.00 TL36Detaylı bilgi için;

https://www.vakifkatilim.com.tr/tr/kendim-icin/finansmanlar/togg-arac-finansmaniBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir