Tasarruf ve Finansman

Toplumun her kesiminin kendi koşulları doğrultusunda ev ve araç sahibi olmasını mümkün hale getiriyoruzKatılımevim Genel Müdürü Ahmet Özcan, 2018 yılından beri tasarruf finansman sektörüne yenilikçi ve güvenilir hizmetler verdiklerini, toplumun önceliği olan ev ve araç beklentisine bireylerin kendi bütçeleri çerçevesinde sundukları alternatiflerle cevap verdiklerini söyledi.

2018 yılında güçlü bir sermaye altyapısı ile kurulan Katılımevim, ülke çapında şubeleşmesini devam ettiriyor. Kısa zamanda insan kaynakları ve teknolojisi bakımından sistemini en üst seviyeye yükseltti. Kanun ve yönetmeliklerin tüm gerekliliklerini yerine getiren Katılımevim bugün tasarruf finansman sektöründe en önemli şirketlerden biri olarak yönetim anlayışını yine aynı profesyonel bakış açısıyla devam ettiriyor.

Katılımevim’in temsil ettiği tasarruf finansman ekosistemi, toplumun her kesiminin kendi koşulları doğrultusunda ev ve araç sahibi olmasını mümkün hale getiriyor. Belli şartlara dayalı, yüksek faizli kredilere alternatif oluşturma çabasında faaliyet gösteren Katılımevim, bireysel hassasiyetlere de cevap veriyor.

Toplumun her kesiminin hassasiyetleri doğrultusunda tasarruf finansmanının avantajlarını yansıtan Katılımevim, değerleri, geniş şube ağı, nitelikli insan kaynağı, teknolojik imkânları faaliyetlerine yansıtma becerisi, güven unsuru üzerinden şekillenen iletişim yeteneği ve uzun vadeli, yenilikçi projeksiyonlara dayanan stratejik hareket gücü ile sektöründe öncü bir rol oynuyor. Katılımevim aynı zamanda sektöründe Tasarruf Finansman Yasası kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) ilk intibak başvurusunu yapan, ilk halka arz edilen ve Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da ilk işlem gören şirket.

“SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ”

Verdikleri sözün arkasında olduklarını belirten Katılımevim Genel Müdürü Ahmet Özcan, “En önemli özelliğimiz, müşterimize verdiğimiz sözün arkasında her daim duran bir şirket olmamızdır. Bugüne kadar elde ettiğimiz büyümenin ve başarının arkasındaki ana neden budur” dedi.

Katılımevim’in başarısının tesadüf olmadığını, müşteri memnuniyeti odaklı olmanın yanı sıra finansal ve teknolojik altyapılarının sağlam ve denetlenebilir olmasına çok önem verdiklerini belirten Ahmet Özcan, “Borsa İstanbul’da yatırımcıyla buluştuk.

BDDK denetiminin yanı sıra Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul’un denetim gerekliliklerini karşıladık. Şeffaf ve denetlenebilir bir kurum olarak devam eden başarılı ilerleyişimiz, attığımız adımların ne kadar sağlam olduğunun göstergesidir” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir