Katılım Bankacılığı

Emlak Katılım, şube açmaya devam ediyorTürkiye’nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını sürdüren Emlak Katılım, yeni şubesini Antalya Manavgat’ta hizmete sundu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilir ve yenilikçi finansman modellerini şubeleri ve dijital kanalları üzerinden sunan Emlak Katılım, Antalya’da ikinci şubesini Manavgat’ta açtı.

Son açılan şubesi ile birlikte toplam şube sayısı 84’e ulaşan Emlak Katılım, yıl sonunda şube sayısını 120’ye çıkarmayı hedefliyor.

Müşterilerine hızlı ve masrafsız bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunan Emlak Katılım’da hesap işletim ücreti bulunmuyor, müşteriler EFT-havale, FAST gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken ücret ödemiyor ve 20 binden fazla kamu ATM’sinde ücretsiz işlem yapabiliyor.
– Sektör bazlı yatırım imkanı

Sektöre kazandırdığı ürünlerle hizmet kalitesini geliştirmeye devam eden banka, Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan ‘Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı’ ile tasarruf sahibi müşterilerine finansman olarak kaynak sağlamak istedikleri sektörü tercih etme imanı sunuyor.

En fazla 3 aylık vade ile kullandırılacak olan bankanın bu ürünü, vade uyumlu olmasının yanı sıra kur koruma desteği de sağlıyor. Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı’nı açmak isteyen müşteriler, artık mobil şube üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Henüz Emlak Katılım müşterisi olmayanlar da bulundukları yerden görüntülü görüşme ile anında bankanın müşterisi olarak mobil şube üzerinden hesap açılış işlemlerini gerçekleştirebiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir