Katılım Bankacılığı

Türkiye Finans’tan “Âlâ Bankacılık” müşterilerine özel avantajlar


Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, “Kişiselleştirilmiş çözümlerimizle müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına özel tüm bankacılık, danışmanlık ve asistanlık hizmetlerini bir araya getirdik” diye konuştu.

Türkiye Finans’ın özel müşterileri için sunduğu Âlâ Bankacılık, kişiselleştirilmiş çözümleriyle müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına özel tüm bankacılık, danışmanlık ve asistanlık hizmetlerini Âlâ First, Âlâ ve Âlâ Private’ta bir araya getirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Âlâ Bankacılık’ta ‘Âlâ First’, ‘Âlâ’ ve ‘Âlâ Private’ olmak üzere üç farklı segmentte cazip avantajlar yer alırken, banka müşterileri ayrıcalıklardan ve fırsatlardan yararlanabiliyor.

Bankanın ‘Âlâ First’ müşterisi olmak için 500 bin-1,5 milyon lira, ‘Âlâ’ müşterisi olmak için 1,5-5 milyon lira, ‘Âlâ Private’ müşterisi olmak için ise 5 milyon lira üzerinde Türkiye Finans’ta birikime sahip olmak gerekiyor.

‘Âlâ’ ve ‘Âlâ Private’ müşterileri Âlâ kredi kartlarında biriken bonuslarını diledikleri zaman uçak bileti alımında mil puan olarak kullanabiliyor, bonuslarının yeterli olmadığı durumda ise harcama sözü veren müşteriler AvansMil avantajından da yararlanılabiliyor.

​Âlâ Kart müşterileri ‘Silinmeyen Bonuslar’ ayrıcalığıyla kampanyalardan kazandıkları bonusları da zaman sınırı olmadan kullanabiliyor. Âlâ Kartları ile Türkiye Finans müşterileri harcama sözü ve alışverişlerinde biriken bonuslarıyla Âlâ müşterisiyse 2 kat, Âlâ Private müşterisiyse 3 kat değerinde ‘Mil Puan’ olarak yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımlarında kullanabiliyor.

– MasterCard-LoungeKey işbirliğiyle ücretsiz lounge hizmeti

Âlâ Bankacılık dünyasına dahil olan müşteriler Âlâ kartlarını kullanarak anlaşmalı havalimanlarında bulunan 1400’den fazla lounge noktasından ücretsiz olarak yararlanabiliyor, uçuşunu beklerken özel konforun keyfini çıkarabiliyor. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda ayrıcalıklarla dolu Âlâ kartlarını kullanarak yapılan otopark harcamalarında Türkiye Finans müşterileri yüzde 50 indirim kazanıyor.

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yapılan dış hat seyahatlerinde Fast Track hizmetinden faydalanan Türkiye Finans’ın Âlâ ve Âlâ Private müşterileri sıra beklemeden uçuşlarını gerçekleştirebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, şu değerlendirmede bulundu:

‘Her şeyin en alasına layık olan müşterilerimizi Âlâ bankacılığın ayrıcalıklı dünyasına davet ediyoruz. Kişiselleştirilmiş çözümlerimizle müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına özel tüm bankacılık, danışmanlık ve asistanlık hizmetlerini bir araya getirdik. Âlâ Bankacılık ile restorandan seyahate, yurt dışı harcamalarından sinema ve tiyatro harcamalarına kadar birbirinden cazip birçok indirimden yararlanan müşterilerimizin büyük bir özveriyle biriktirdikleri tüm değerlerin karşılığını almaları, özel deneyimlerle dolu bir dünyaya adım atmaları ve hizmetin alasını yaşamaları için çalışmaya devam ediyoruz.’Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir